Başlangıç > t2 > İstediğiniz anda Office – Office on Demand in Office 2013

İstediğiniz anda Office – Office on Demand in Office 2013

Deployment yani dağıtım metodları sürekli olarak gelişiyor. Artık sadece bir bilgisayarda setup dosyasını çalıştırarak değil , group policy ile , System Center Configuration Manager ile de uygulamaları kurabiliyoruz.
Office 2013 için geliştirilen bir yöntem de Office On Demand – ya da istediğiniz anda Office uygulamalarına ulaşmanızı sağlayan yöntem. Bu yöntem tıkla çalıştır teknolojisi sayesinde ihtiyacınız olan Office uygulamasının gereken kısımlarını bilgisayarınıza canlı olarak aktarmaya başlıyor ve çok kısa bir sürede – tabi iyi bir internet bağlantısı ile – bu uygulama bilgisayarınızda çalışmaya başlıyor.


Windows 7 ve 8 işletim sistemine sahip olan bilgisayarlarda Office 365 üzerinden bu servise ulaşmanız mümkün.
Office 2013 ün tamamını bilgisayara kurmadan son kullanıcıların Office 2013 ‘ü denemelerine olanak sağlayan bu teknoloji sayesinde aynı anda birden fazla Office versiyonunun da o bilgisayarda çalışması sağlanabiliyor. Kullanıcıların o bilgisayarlarda yönetici haklarına sahip olmadan bu teknolojiyi kullanmaları da bu teknolojinin yaygınlaşmasını kolaylaştırıyor.
Word, Excel, PowerPoint, Access, Publisher, Project, ve Visio için kullanımı mümkün olan bu teknoloji henüz Lync, OneNote ve Outlook için kullanılabilir durumda değil.

Office 365 üzerinde Skydrive Pro hesabınız ile Office On Demand teknolojisini kullanarak bilgisayarınızda Office uygulamalarını kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu teknoloji ile Office paketi için gereken dosyalar bilgisayarınızda geçici bellek üzerinde tutularak daha sonra daha hızlıca uygulamayı açmanıza olanak sağlıyor.

Reklamlar
Kategoriler:t2
  1. Henüz yorum yapılmamış.
  1. No trackbacks yet.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: