Başlangıç > Genel > Office Geliştirme Merkezi Yenilendi!

Office Geliştirme Merkezi Yenilendi!

Office 2013 ile gelen yeni uygulama geliştirme platformu ile beraber artık Office üzerinde farklı uygulamalar geliştirilebileceğini ve çalıştırılabileceğini daha önceki yazılarımda da belirtmiştim. Sadece Office üzerinde değil Office 365 ile ilgili de uygulama geliştirme imkânı sağlayan Office ‘in bu yeni versiyonu sayesinde hem uygulama geliştiriciler hem de kullanıcılar kendilerine yeni bir çalışma platformu sağladılar.

1

Geçtiğimiz günlerde tamamen yenilenen Office Dev Center, ister uzman bir uygulama geliştirici olun, isterseniz Office üzerinde basit uygulamalar kullanan bir kullanıcı, sağladığı kaynaklar sayesinde kolayca bu platformun kullanımına başlamanıza imkân sağlıyor.
Dünya üzerinde Office Platformu için uygulama geliştiricileri tek bir çatı altında toplamayı amaçlayan siteye http://dev.office.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.
http://dev.office.com/training sayfasından uygulama geliştirme ile ilgili ücretsiz kaynaklara erişebilir , http://dev.office.com/build adresinden de uygulama geliştirirken ihtiyaç duyacağınız araçları indirebilirsiniz.

2
http://dev.office.com/events sayfası , dünya üzerindeki Office ile ilgili etkinlikleri takip edebileceğiniz bir sayfa . http://msdn.microsoft.com/en-us/office/dn775161 da Gerekli teknik dokümantasyona erişebileceğiniz kaynakları sunuyor.

İncelemenizi kesinlikle öneririm.

Reklamlar
Kategoriler:Genel
  1. Henüz yorum yapılmamış.
  1. No trackbacks yet.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: